Najdete nás nedaleko od centra města na Pavlovské ulici v Mikulově. Nově postavené penziony Alva I. a Alva II. v klidném, útulném rodinném prostředí zaujmou návštěvníka již při vstupu do dvorního traktu neopakovatelným pohledem na panoráma Svatého kopečku. Nabízíme celoroční ubytování a zázemí ve dvojlůžkových, trojlůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které jsou prostorné s vlastními koupelnami, WC, TV, ledničkou i s připojením na internet. V přízemí penzionu je společná místnost s kuchyní, kde je možno připravit snídani nebo i společně posedět u krbu. Našim hostům nabízíme uzavřené parkoviště, úschovnu i zapůjčení kol. Pro zpestření večerní pohody je připraven gril a posezení na dvoře. V blízkosti penzionu se nacházejí restaurace i nově otevřené wellness centrum, které nabízí tyto služby: solná jeskyně, solární louka, whirlpool masážní vana, sauna, fitcentrum, venkovní bazén.
Pro milovníky vinných sklípků můžeme zajistit posezení s ochutnávkou vína a pohoštěním.

Pension Alva 2 na Pavlovské ulici č.30, se otevřel našim hostům v roce 2014. Celoročně nabízíme prostorné pokoje, které jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastní sociálním zařízením, TV, ledničkou, připojením na internet bez poplatku, klidným posezením na terase s výhledem na Svatý kopeček.
Součástí penzionu je příjemná kavárna s možností využití snídaní , pohoštění a v teplých dnech odpočinkem na předzahrádce.
Naší novinkou je otevření útulného sklípku s ochutnávkou vína a degustací , večerním grilováním s živou hudbou..

Těšíme se na vaši návštěvu

Ceny

– 500,-Kč za osobu/noc bez snídaně (v termínech Mikulovského vinobraní je cena za osobu 700,-Kč/noc)
– děti od 3 do 10 let – 250,-Kč
– snídaně + 120,-Kč
– při pobytu nad 7 nocí sleva 5% z ceny ubytování

Co nabízíme

– 11 dvou až čtyřlůžkových pokojů
– 1 velký rodinný apartmán
– nové a prostorné pokoje
– každý pokoj s vlastní koupelnou a WC
– připojení na internet
– možnost využití vinného sklepu
– venkovní krb a grill
– uzavřené parkoviště
– úschovna kol
– slevy a bonusy pro naše hosty

Bonusy pro naše hosty

– sleva 10% do restaurace AQUARIUM Mikulov
– sleva 10% do Aqualandu MORAVIA
– sleva 10% na půjčení kol