• DSC08488
  • DSC08497
  • DSC08639
  • DSC08643
  • DSC08490

Informace o pokoji

Prostorný šestilůžkový  apartmán s přistýlkou, vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou s výhledem na Svatý kopeček. Apartmán má tři pokoje a v každém z nich jsou dvě lůžka.

Cena je účtována za celý apartmán v částce 3500,-/den. Při obsazení apartmánu dvěma osobami, bude účtováno 600,- osoba / den


- 6 jednolůžkových postelí
- 3 pokoje
- koupelna se sprchovým koutem a WC
- výhled na Svatý kopeček - sedačka - lednice na pokoji
- internet
- TV se satelitním příjmem
- kuchyňka s dřezem a vodou - mikrovlnná trouba
- rychlovarná konvice

Nabízíme celoroční ubytování a zázemí v dvojlůžkových, trojlůžkových a čtyřlůžkových pokojích s další přistýlkou . Pokoje jsou nové, prostorné s vlastními koupelnami, WC, TV, s ledničkou i s připojením na internet. V přízemí penzionu se nachází společná místnost s kuchyňkou pro hosty, kde je možno připravit snídani.Také zde můžete posedět u krbu. V letním období je vám pro zpestření večerní pohody připraven venkovní krb a gril s posezením ve dvoře. Našim hostům nabízíme uzavřené parkoviště, úschovu a zapůjčení kol. V bezprostřední blízkosti se nachází několik restaurací, vináren a kaváren i prodejna potravin s celotýdenním prodejem. Atraktivní nabídku služeb poskytuje nové wellness centrum jen pár desítek metrů od penzionu. Zde strávíte příjemné chvíle při relaxaci v solné jeskyni, solární louce, whirlpool masážní vaně, sauně, fitcentru i venkovním bazénu. Pro milovníky vinných sklípků můžeme zajistit posezení s ochutnávkou vína a pohoštěním.